Müjde Uzman’ın tükenmişlik sendromu iddialarına eski aşkı Sinan Akçıl’dan yorum: Tükense bende tükenirdi

Show TV ekranlarında yayınlanan Kızılcık Şerbeti dizisinde rol alan Müjde Uzman, geçtiğimiz gün sette astım krizine girdiği için hastaneye kaldırıldı. Psikolojik olarak sıkıntılı günlerden bahseden oyuncunun tükenmişlik sendromuna girdiği ileri sürüldü. Uzman’ın durumuna eski sevgilisi Sinan Akçıl’dan yorum gecikmedi.

“BENİ ATLATTIĞI İÇİN BUNDAN SONRA BİR ŞEY OLMAZ”

2. Sayfa’da yer alan habere göre, bir mekanda görüntülenen Sinan Akçıl, eski sevgilisinin durumu hakkındaki sorulara “Zannetmiyorum tükenmez ya tükense bende tükenirdi zaten” cevabını verdi. Şarkıcı röportajın devamında ise, “Beni atlattığı için bundan sonra hiçbir şey olmaz” ifadelerini kullandı.

NE OLDU?

Güzel oyuncu Müjde Uzman önceki gün hastane odasından yaptığı paylaşımla içini döktü. “Hayatımda ilk defa tükendim” diyen oyuncu “Bu bir ajitasyon paylaşımı değil öncelikle. Bu bir, ‘Lütfen artık uyanın, empati yapın, sorumluluk alın, hareketlerinizin sonuçları herkesi etkiliyor, tembelliği, kolaycılığı, hak yemeyi bırakın, düşünün, öğrenin, elinizi taşın altına koyun, yapın artık!’ adlı serbest çağrışım paylaşımı” ifadelerini kullandı. Oyuncunun sözlerinden dolayı tükenmişlik sendromuna yakalandığı hakkında haberler çıkmıştı. Haberlerin kendi durumunu yansıtmadığını söyleyen Müjde Uzman, “Ben herhangi bir sedromuna yakalandım falan demedim. Şu kendine magazin hesabı diyeni, kim olduğu ne idüğü belirsiz, başkalarının hayatı üzerinden bir de yalanlarla para kazanan sitelere inanmaktan vaz geçin lütfen” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak: Haberler.com / Magazin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir